Світильники Kanlux

Kanlux

Бренд Kanlux — це приклад компанії, що отримала визнання у світлотехнічній галузі не лише в Польщі, але й в усьому світі. Продукція цього виробника цінується за міцність, точність і сучасний дизайн.

Коли 30 років тому компанія почала працювати під назвою Kania, це було невелике підприємство з великими планами. Незважаючи на роки і визнання в галузі, повсякденна робота в Kanlux як і раніше супроводжується тим же ентузіазмом, теплом та сімейною атмосферою. У бізнесі Kanlux орієнтується в першу чергу на людей, тому піклується про своїх клієнтів і співробітників з рівною відповідальністю, завдяки ним компанія змогла інтенсивно розвиватися і зробити так багато в області світлотехніки.

Продукція Kanlux використовується для освітлення як приватних, так і громадських приміщень. Канлюкс створює лампи, світильники для будинку та вулиці, модульну апаратуру і електромонтажне устаткування.

Сьогодні до складу Канлюкс входить 10 компаній, включаючи Kanlux SA, в Польщі та Європі. У компанії є власна дослідницька лабораторія і логістичний центр. Особливою гордістю Kanlux є Технопарк, один з найпрестижніших реалізованих проектів 2017 року. Технопарк Kanlux отримав титул "Краща офісна будівля в Європі" у рамках європейського видання International Property Awards 2017-2018 і перший приз в конкурсі "Архітектура року в Сілезькому регіоні" в 2017 році.

Каталог товарів Kanlux

Kanlux - це польська компаніяз глобальним охопленням

Багато людей шукають хороше освітлення. Тому світильник і електрику Канлюкс  можна знайти далеко за межами Польщі - в Німеччині, Чехії, Словаччині, Румунії, Болгарії, Угорщині, Україні та Франції. Звідти продукти продовжують подорожувати клієнтам у понад 40 країнах світу.

Щороку Канлюкс інвестує в науково-дослідну діяльність і виробництво. Постійно зростаюча група спеціалістів проливає нове світло на можливості освітлення і на те, що ви можете очікувати від бренду.

Фабрика Kanlux

Пропозиція Kanlux включає майже 3500 товарів. Вони виготовляються в Польщі та за кордоном. У світлодіодних світильниках власного виробництва більшість елементів створються в Польщі. Їх якість підтверджується, в тому числі, 5-річною гарантією. Конструкторський відділ, унікальна модель штампувального верстата в цій частині Європи та автоматичний фарбувальний цех дають велику свободу в дизайні світильників від фабрики Kanlux.

Лабораторія якості Канлюкс

Якість усієї продукції контролюється власною дослідницькою лабораторією Kanlux.