Kanlux Dalla

Стильна та практична серія точкових світильників Kanlux Dalla стане найкращим рішенням для створення локального світла необхідного рівня як у домашніх інтер'єрах, так і в різних закладах. Стильні точки білого кольору відрізняються простим дизайном, без будь-яких декоративних надмірностей, тому їх можна сміливо використовувати для створення підсвічування як у модерністських інтер'єрах, так і класичних віталень.

4 елементи(ів)

Популярні Дешеві Дорогі

Kanlux Dalla — найкраще рішення для любителів мінімалізму

Якщо ви віддаєте перевагу мінімалізму у всіх його проявах, цінуєте якість та відмінну функціональність, тоді саме час звернути увагу на стильні точкові світильники Kanlux Dalla. Ці освітлювальні прилади працюють від мережі 12 В, тобто для їх роботи необхідний понижувальний трансформатор. З одного боку здається, що це додаткова стаття витрат, але насправді 12 В світильники набагато простіше, і до того ж безпечніше ніж традиційні рішення.

Колекція складається з моделей двох форм - квадратної та прямокутної. Тому є змога обрати світильник, який максимально гармонійно впишеться в інтер'єр. Якщо ви не мали досвіду із встановленням точкових світильників до цього, тоді варто вибрати квадратні рішення.

Моделі Kanlux Dalla мають поворотний механізм, що дозволяє у разі потреби спрямувати потік світла саме туди, куди це необхідно. Це робить їх дуже популярними. В якості матеріалу виготовлення фахівці використали полегшений алюміній, який характеризується міцністю, надійністю і при цьому важить зовсім небагато. Саме тому точкові світильники цієї серії стануть чудовим вибором для різних типів стель.

Купити світильники Kanlux Dalla в Україні

За допомогою нашого сайту купити світильники Kanlux Dalla найпростіше! Доставка здійснюється у будь-який куточок країни максимально швидко. Простий інтерфейс та повна інформація про кожен освітлювальний прилад роблять вибір приємним та простим.

Якщо виникли будь-які питання, тоді саме час зателефонувати нам! Наші фахівці з багаторічним досвідом розкажуть про всі особливості тієї чи іншої моделі та порадять із оптимальним вибором.